Kontakt os

Hvis du har spørgsmål eller ønsker at høre mere omkring vores arbejde, er du velkommen til at kontakte os. Her på siden kan du vælge den region og afdeling, der er tættest på dig. 

Du kan ringe til os, skrive en mail eller sende en forespørgsel direkte til den enkelte afdeling, ved at udfylde ovenstående kontaktformular.

Vi ser frem til at høre fra dig samt hjælpe dig med den næste opgave. 

  

Følg os på facebook  Face

Afdelinger:

Leder: Jørn Vejs

Telefon:+ 45 27157377

Email: jorn@betonboring.nu


Skriv direkte til afdelingen:

Leder: Jørn Vejs

Telefon: +45 27 15 73 77

Email: jorn@betonboring.nu


Skriv direkte til afdelingen:

Leder: Klaus Nielsen

Telefon:+ 45 27157352

Email: klaus@betonboring.nu


Skriv direkte til afdelingen:

Leder: Martin Christinsen

Telefon:+ 45 51393447

Email: martin@betonboring.nu


Skriv direkte til afdelingen:

Leder: Kenneth Kjær

Telefon: +45 60 40 17 10

Email: kenneth@betonboring.nu


Skriv direkte til afdelingen:

 

Medarbejdere


Klaus N

Klaus Nielsen

Indehaver

Tlf.: 2715 7352

klaus@betonboring.nu

Joern

Jørn Vejs

Afdelingsleder

Tlf.: 2715 7377

jorn@betonboring.nu

Martin

Martin Christensen

Uddannelsesansvarlig

Tlf.: 5139 3447

martin@betonboring.nu

Kenneth

Kenneth Kjær

Afdelingsleder

Tlf.: 6040 1710

kenneth@betonboring.nu

Birgit Iversen

Birgit Iversen

Regnskabschef

Tlf.: 2715 7380

birgit@betonboring.nu

Janina1ny

Janina Schuhmacher

Bogholderiassistent

Tlf.: 2715 7384

janina@betonboring.nu

Michael1ny

Michael Madsen

Salgschef

Tlf.: 2715 7371

michael@betonboring.nu

Ulrik

Ulrik Nielsen

Ordre koordinator

Tlf.: 2715 7366

ulrik@betonboring.nu

Salgsafdelingen

Telefon:+45 75 56 17 99

Email:info@betonboring.nu

Hvis du skal have kontakt med en bestemt afdeling kan du finde oplysningerne herover.

Michael1ny

Michael Madsen

Salgschef
Tlf.: 2715 7371
michael@betonboring.nu