Kontakt os

Hvis du har spørgsmål eller ønsker at høre mere omkring vores arbejde, er du velkommen til at kontakte os. Her på siden kan du vælge den region og afdeling, der er tættest på dig. 

Du kan ringe til os, skrive en mail eller sende en forespørgsel direkte til den enkelte afdeling, ved at udfylde ovenstående kontaktformular.

Vi ser frem til at høre fra dig samt hjælpe dig med den næste opgave. 

  

Følg os på facebook  Face

Trekantens Diamantskæring:

Medarbejdere


Klaus N

Klaus Nielsen

Indehaver

Tlf.: 2715 7352

klaus@betonboring.nu

Joern

Jørn Vejs

Afdelingsleder

Tlf.: 2715 7377

jorn@betonboring.nu

Kenneth

Kenneth Kjær

Afdelingsleder

Tlf.: 6040 1710

kenneth@betonboring.nu

Janhansen

Jan S. Hansen

Afdelingsleder

Tlf.: 6040 5020

jan@betonboring.nu

Kim N

Kim Nielsen

Afdelingsleder

Tlf.: 2782 6490

kim@betonboring.nu

Birgit Iversen

Birgit Iversen

Regnskabschef

Tlf.: 2124 2634

birgit@betonboring.nu

Ulrik

Ulrik Nielsen

Ordre koordinator

Tlf.: 2715 7366

ulrik@betonboring.nu

Jonna

Jonna Dauer

Løn og HR

Tlf.: 2715 7390

jonna@betonboring.nu

Klausm

Klaus Mortensen

Værkstedsleder

Tlf.: 6040 1711

smed@betonboring.nu

Salgsafdelingen

Telefon:+45 75 56 17 99

Email:info@betonboring.nu

Hvis du skal have kontakt med en bestemt afdeling kan du finde oplysningerne herover.